языкRU
гарячая линия
Благотворительный фонд "Пострадавшие Дети Войны"
Трудные времена создают сильных людей, добрые времена-слабых
Hard times make strong people, good times make weak ones
  1. Главная
  2. /
  3. Блог /
  4. Гілларі Клінтон отримала картину української дівчини Єлизавети переданою фондом «Постраждалі діти війни» /

Гілларі Клінтон отримала картину української дівчини Єлизавети переданою фондом «Постраждалі діти війни»

Посередині України є велике залізне місто Кривий Ріг. Місто знаходилось 25 км від лінії фронту та стало прихистком для 80 тис біженців з різних областей України. 

Наш благодійний фонд «Постраждалі діти війни» організував доставку гуманітарної допомоги на села Херсонської області з міста Кривого Рогу. Багато місцевих волонтерів допомагали нам у цій роботі ризикуючи своїми життями. 

Сьогодні ми розповім вам про групу волонтерів нашого фонду «Професори Кривого Рогу». Група включає 3-х професорів: Андрія Дробота, Ярослава Верхушу та Миколу Брюховецького. Професори, волонтери нашого благодійного фонду неодноразово їздили до лінії фронту доставляючи їжу, одяг та медикаменти населенню Херсонщини, неодноразово потрапляли під арт-обстріл.


Наші волонтери, професори Микола Брюховецький та Ярослав Верхуша на постійній основі допомагають творчій майстерні «Visual Art Center» у місті Кривий Ріг. Творча майстерня була створена заради дітей, які хочуть показати світові свої творіння. Ми дякуємо засновниці Ілоні Брижань та майстрині Анастасії Щербак, професору Верхуші та професору Брюховецькому за надання діткам можливість розвивати себе й виражати свої емоції через малювання.

Амед Алі Хан - великий друг України, наш друг, на запрошення Андрія Дробота, проектного директора нашої благодійної організації «Постраждалі діти війни», відвідав творчу майстерню «Visual Art Center» взимку 2023 року та був вражений тим як діти віком 5 до 13 років бачать та розуміють війну вкладаючи своє бачення в картини. Одну із найкращих картин «Visual Art Center» української дівчини Єлизавети ми передали Амеду в подарунок для Гілларі Клінтон.

Ми передали картину Гілларі Клінтон щоб звернути увагу лідерів США до страждань українських дітей під час війни. Діти вимушені бачити страждання народу та батьків. Діти страждають більш ніж дорослі, тому що майбутнє невизначено. Саме цей малюнок з козаком та бандурою відображає традиції й дух нашого народу які ведуть наш народ у майбутнє. Гілларі Клінтон отримала картину української дівчини Єлизавети. Це встановить духовний зв’язок між нашими країнами та містами.

На фото Гілларі Клінтон за картиною «Козак України».

Місто Кривий Ріг – Місто Нью Йорк.БФ Діти Війни